Tipy na Vianočné darčeky

Vianoce sú najkrajšie sviatky v roku, preto Vám prinášame tipy na vianočné darčeky pre Vašich blízkych, či už sa jedná o manžela, manželku, mamu, otca, brata, sestru, babku, dedka či kamatára, kamarátku.

Darčeky pre ženu

Hľadáte vianočný darček pre ženu a chcete zaručený úspech? Rozhodne nič nepokazíte gumičkou alebo sponkou do vlasov, kedže tých je vždy málo. Taktiež prírodná kozmetika je skvelý darček pre manželku či priateľku, ktorá sa rada o seba stará. Pohodlné papučky a pyžamko pre mamu či sestru sú skvelým dôkazom, že Vám na nich záleží.

Darčeky pre muža

Ak si neviete rady s darčekom pre manžela, priateľa, otca či brata, odporúčame zaujímavú mašinku - zastrihávač chĺpkov do nosa. Poprípade zaručená klasika pre každého chlapa - výbava na holenie. Muž sa potrebuje starať o svoju bradu, bez ohľadu nato či sa holí do hladka, necháva si strnisko alebo bradu ako drevorubač. A nakoniec odporúčame pohodlné pyžamo, tričko alebo ponožky

Zastrihavac chlpkov, holenie vybava, pyzamo, tricko

Darčeky pre dieťa

Rozhodne tohtoročným Vianočným top darčekom pre deti sú Pokémon kartičky. Po niekoľkých rokoch sa vracajú na scénu a deti sa za nimi idú potrhať. Môžete ich kúpiť napríklad v Alze alebo v Brlohu. Eshopov je veľa, len si dávajte pozor pri bazošových predajoch, kde sa často vyskytujú lacné falošné karty. Ďalšie zaujímavé darčeky pre chlapcov a dievčatá môžu byť postavičky alebo hry.

Darčeky pre každého

Ak stále neviete čo kúpiť pod stromček, máme pre Vás všeobecnejšie tipy na darčeky. Napríklad sonická zubná kefka je skvelý darček, nakoľko zvyšuje kvalitu čistenia zubov, medzi zubných priestorov a určite Vaša zubárka Vás zato pochváli. Dobrou knihou nikdy nič nepokazíte, ak Váš blízky rád číta, spoločenská hra na utuženie vzťahov nikdy nie je na škodu a najuniverzálnejší Vianočný darček - ponožky v našom zozname nesmú chýbať.

E-shopy už nestíhajú doručenie?

Nezúfajte, pripravili sme si pre Vás článok Vianočné darčeky na poslednú chvíľu, kde Vám prinášame tipy na vianočné darčeky, ktoré kúpite z pohodlia domova aj 5 minút pred Štedrou večerou.

Nič Vás neoslovilo?

Tak potom Vám odporúčame použiť náš vyhľadávač darčekov, kde po zadaní veku, pohlavia a záľub Vášho blízkeho Vám vygenerujeme personalizovaný zoznam tipov na darčeky, ktoré ich potešia.

Osobné poradenstvo

Ak ste nič vhodné nenašli, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom správy a my Vám veľmi radi bezplatne poradíme.