Správny darček na Deň Otcov

Deň Otcov sa oslavuje každý rok tretiu júnovú nedeľu. Tento sviatok je menej oslavovaný ako Deň Matiek, čo je škoda, nakoľko aj naši otcovia a dedkovia si zaslúžia svoj špeciálny deň. Pre túto príležitosť sme pre Vás pripravili zopár tipov na darček pre otcov a dedkov, ktorými ich určite potešíte.

Alkohol

V prípade, že otec alebo dedko si radi doprajú kvalitný pohárik (fľaštičku) alkoholu, odporúčame ku Dňu otcov kúpiť niečo originálne, čo ešte nemal a zároveň viete, že mu to bude chutiť. Eshop SvetNapojov.sk má v ponuke širokú škálu kvalitných alkoholov rôznych chutí a farieb. Ak fľaštička pre tatinka nie je podľa Vás to pravé orechové, čo tak mu kúpiť alkohol tester. Zostatkový alkohol po akciách je zradná vec a pevne veríme že nechcete, aby Váš otec či dedko prišiel o vodičák keď pôjde domov z rybačky na nedeľný vývar len preto, že sa cítil v pohode ale pritom nafúkal hneď na prvej križovatke pol promile, lebo bol super nápad dopiť všetky pivá o tretej ráno.

Fľaša alkoholu

Najtypickejší slovenský darček pre dospelákov - fľaša alkoholu. Vyberte si z rôznych druhov tvrdého alkoholu, vín alebo pív.

@darcekista
3 € - 150 €
Do obchodu

Auto výbava a zábava

Myslíte si, že správny darček na Deň otcov sa netočí iba okolo alkoholu? Tak v tom prípade máme pre Vás odporučenie na skvelý eshop 1autodiely.sk zaoberajúci sa auto-doplnkami, kde kúpite nové koberčeky do auta, vône, poťahy či komponenty ktoré chýbajú jeho autu alebo sú nenávratne poškodené určite nie jeho vinou. Poprípade nejakú zážitkovú jazdu.

Hever

Zariadenie na nadvihnutie automobilu.

@darcekista
40 € - 120 €
Do obchodu
Jump starter

Zariadenie na naštartovanie automobilu s vybitou batériou.

@darcekista
75 € - 265 €
Do obchodu
Vapka

Vysokotlakový čistič, slúži na čistenie pomocou silného prúdu vody.

@darcekista
65 € - 820 €
Do obchodu
Darčeková poukážka do ZľavaDňa

Eshop zameraný na zľavové poukážky na zážitky, pobyty...

@darcekista
20 € - 300 €
Do obchodu

Jedlo

Má Váš otec, poprípade dedko rád jedlo? A nielen také, ktoré uvarí mama alebo babka? Kúpte mu ku Dňu otcov nejakú pochutinu, či už je to jeho obľúbená maškrta alebo kompletný chod z Bistro.sk alebo zľavovú poukážku na jedlo cez ZľavaDňa.sk a možno sa aj s Vami podelí o darovaný labužnícky zážitok.

Nič Vás neoslovilo?

Tak potom Vám odporúčame použiť náš vyhľadávač darčekov, kde po zadaní veku, pohlavia a záľub Vašeho otca či starého otca Vám vygenerujeme personalizovaný zoznam tipov na darček, ktoré ho možno potešia.

Ak sa Vám tento článok páčil alebo ste našli vhodný darček, dajte nám like/follow na našich sociálnych sieťach. Ak ste nič vhodné nenašli, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom správy a my Vám veľmi radi poradíme.