Najlepšie darčeky na Deň matiek

Deň matiek sa tak ako každý rok oslavuje druhú májovú nedeľu. V prípade, ak neviete aký darček darovať svojej mame či babke, máme pre Vás zopár tipov na darčeky, ktorými im môžete prejaviť vďaku a lásku. Napodstatnejšie sú však chvíle, ktore strávite spoločne, darček je už len malý bonus.

Kozmetika

Naše mamičky si zaslúžia hýčkanie a opateru, preto je určite výborný darček ku Dňu matiek napríklad kozmetika. Či už sa rozhodnete pre parfém, telovú starostlivosť, pleťovú či dekoratívnu kozmetiku, v eshope Notino.sk nájdete široký sortiment kvalitných produktov s doručením domov alebo do zásielkovne. 

Sladké potešenie

Výborným darčekom ku Dňu matiek je rozhodne aj čokoláda. Ak chcete podarovať originálny čokoládový darček, Chocolisimo je správna voľba. V ich ponuke nájdete originálne čokoládové pralinky, ružovú čokoládu s rebarbou, bonbóny s jedlými kvietkami a mnoho ďalšieho. Ponúkajú taktiež možnosť gravírovania. Produkty od Chocolisimo nie sú len potešením pre oči, ale aj pre bruško.

Pokiaľ ste nenašli žiaden darček, ktorý by Vás očaril, učite Vašu mamičku poteší aj stará dobrá klasika, ktorú kúpite v obchode.

Kvety

Keď už sme pri starej dobrej klasike, kytičkou ruží, tulipánov či gerbier vyčaríte úsmev na tvári každej mamičke. Kytička poteší dámu pri každej príležitosti, preto je výborným darčekom aj ku Dňu matiek. Ak chcete mamičke podarovať trvácnejší darček, kúpte jej rastlinku v kvetináči, napríklad orchideu či kaktus.
Ak ste z Bratislavy, dávame Vám do pozornosti donášku kvetov kvetyprevas.sk.

Šperky

Vyberte svojej mamičke pri príležitosti Dňa matiek náramok, náušnice či náhrdelník a darujte jej tak trvalú spomienku na Vás. Na stránke Vivantis nájdete širokú ponuku produktov z rady šperkov. Nezabudnite vybrať darček podľa toho, či obľubuje Vaša mamička strieborné alebo zlaté šperky.

Nič Vás neoslovilo?

Tak potom Vám odporúčame použiť náš vyhľadávač darčekov, kde po zadaní veku, pohlavia a záľub Vášho oslávenca Vám vygenerujeme personalizovaný zoznam tipov na darček, ktoré ho potešia.

Ak sa Vám tento článok páčil alebo ste našli vhodný darček, dajte nám like/follow na našich sociálnych sieťach. Ak ste nič vhodné nenašli, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom správy a my Vám veľmi radi poradíme.