Darčeky pre učiteľov

Hľadáte ten správny darček pre učiteľa alebo učiteľku? Učitelia nás sprevádzajú pomerne dlhou časťou nášho života a veľa nás naučia, preto im doprajte hocijaký pekný darček z nášho výberu!

Užitočné darčeky v práci 

Pracuje Váš oslávenec často s počítačom ? V tom prípade USB kľúč alebo ergonomická myš učiteľovi dokážu spríjemniť prácu s počítačom. Pokiaľ im chcete uľahčiť prácu so žiakmi v triede, darčeky ako prezentér, tablet alebo bluetooth reproduktor im iste pomôžu.

Darček žiaka učiteľovi

Tieto darčeky sú vhodné ak chcete ako žiak dať učiteľovi niečo pekné na zakončenie školského roka alebo ku začiatku nového školského roka. Kvetiny a káva sú starou klasikou, ktorá neomrzí a jahody v čokoláde, vonná sviečka alebo aromatické olejčeky sú niečo zaujímavejšie a originálne. 

Kvety

Voňavý darček, ktorý poteší každú ženskú dušu. Kúpiť ich môžete v najbližšom kvetinárstve.

@darcekista
1 € - 600 €

Na relax po práci

Učitelia majú veľmi namáhavú prácu. Do ich práce vkladajú mnoho námahy a úsilia. Práca s deťmi neni určite ľahká a môžu mať z toho nadmerné množstvo stresu. Doprajte Vášmu oslávencovi zaslúžený oddych po namáhavom dni v práci. Masáž pre oddýchnutie si alebo pokiaľ zbožnuje adrenalín tak tu je zážitková jazda. Vyberte mu/jej ten správny darček !

Nič Vás neoslovilo?

Tak potom Vám odporúčame použiť náš vyhľadávač darčekov, kde po zadaní veku, pohlavia a záľub Vášho oslávenca Vám vygenerujeme personalizovaný zoznam tipov na darček, ktoré ho potešia.

Ak sa Vám tento článok páčil alebo ste našli vhodný darček, dajte nám like/follow na našich sociálnych sieťach. Ak ste nič vhodné nenašli, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom správy a my Vám veľmi radi poradíme.