Aký darček darovať na Deň Detí?

1. jún je deň, na ktorý sa teší snáď každé jedno dieťa - Medzinárodný deň detí.  Obyčajná čokoládka, cukríky či malá hračka rozžiari každé detské oči. Čas strávený spoločne na výlete či piknik v prírode urobia Vašim ratolestiam z obyčajného dňa možno aj zážitok na celý život.

Nižšie Vám prinášame zopár tipov na darček k MDD či príjemné strávanie času s Vašimi ratolesťami.

Sladkosti

Starou dobrou klasikou pre deti sú rozhodne sladkosti. Sladkosti sú pre dieťa ideálnym darčekom ku Dňu detí. Sladkosti môžete kúpiť v hocijakom obchode. Ak však chcete pre Vaše ratolesti niečo špeciálne, na stránke The Candy Store nájdete zaujímavý výber cukroviniek, čokolád, slaných pochutín či nápojov. Dávame do pozornosti cukríky s ruletkou Beanboozled, s ktorou isto zažijete kopec zábavy. Princíp tejto cukrovinky s mini ruletou je jednoduchý - vytočte si farbu fazuľky a tú zjedzte. Má to však menší háčik, nie všetky fazuľky Vám budú chutiť. 😉

Je nám jasné, že cukrovinky nie sú zrovna najzdravšou voľbou pre deti, ale raz za rok môžete urobiť predsa výnimku. 😊

Výlet

Ako sme už písali vyššie, aj obyčajný výlet či piknik môže vyústiť do spomienok na celý život. Pokiaľ chcete darovať dieťaťu ku Dňu detí výlet, na stránke Slovenský Cestovateľ nájdete množstvo tipov na výlety v rôznych častiach Slovenska. Ak by ste tento výlet chceli spojiť s výhodným ubytovaním či návštevou atrakcií, odporúčame sa poobhliadnuť po zľavách na portále Zľava Dňa

Chutné jedlo

Pre staršie deti už možno nie je najlepším darčekom na deň detí sladkosť, ale niečo "dospelejšie". Ak viete, že Vaše deti majú radi napríklad pizzu, tak im ju ku Dňu detí doprajte! Objednajte si jedlo napríklad cez donáškovú službu Bistro.sk alebo nájdite zľavový kupón na obľúbený gastro zážitok na portály Zľava Dňa.

Hračky

V prípade, ak chcete svojej ratolesti kúpiť nejakú hračku, stránka Najlepšie Hračky má vo svojej ponuke kopu zaujímavých hračiek ku MDD. Všetky možné hračky pre chlapcov i dievčatá v rôznych vekových kategóriach tu nájdete!

Záľuby

Chcete darovať svojim deťom niečo zmysluplné na MDD? Podporte ich záľuby. Rado sa hrá počítačové alebo konzolové hry? Máme pre Vás celý článok o vhodných darčekoch pre hráča. Je vaše dieťa športovo založené? Eshop NajlacnejšíŠport ponúka obrovský výber športových pomôcok a náradia za skvelé ceny. Hrá Vaše dieťa na hudobný nástroj? Darujte mu niečo z hudobnín MelodyShop. Ak má iné záľuby, ako vyššie menované, poprípade Vás nenapadá konkrétny darček, odporúčame Vám náš vyhľadávač darčekov, kde si môžete zadať všetky záľuby Vášho dieťaťa a zobrazia sa Vám tipy na darčeky na mieru.

Osobné poradenstvo

Ak ste nič vhodné nenašli, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom správy a my Vám veľmi radi bezplatne poradíme.