Blog

Čo priniesť na kolaudáciu

Chystáte sa na kolaudáciu nového bytu či domu a lámate si hlavu nad tým, čo priniesť ako dar? Inšpirujte sa našimi tipmi alebo nám napíšte a my Vám radi poradíme.

Valentínsky darček pre Vašu milovanú polovičku

14. február, sviatok sv. Valentína, deň všetkých zamilovaných. Častokrát si lámeme hlavu akým darčekom potešíme svojho priateľa/priateľku či iného blízkeho. Pri tejto príležitosti Vám prinášame niekoľko tipov na valentínske darčeky, ktoré zaručene vyčarujú úsmev na tvári.

Darčeky pre hráčov, gamerov a podobné tvory

Zháňate darček pre vášnívého hráča a neviete čo mu kúpiť? Máme pre Vás výber tipov, ktoré ho zaručene potešia.

Vianočné darčeky na poslednú chvíľu

Už odrátavame posledné dni do najkrajších sviatkov v roku. Objednávky z eshopu už nestíhajú prísť načas. Pokiaľ Vám chýbajú na Vianoce ešte nejaké darčeky, prinášame Vám zopár tipov ako si s tým poradiť.

Tipy na Vianočné darčeky

Vianoce sú najkrajšie sviatky v roku, preto Vám prinášame tipy na vianočné darčeky pre Vašich blízkych, či už sa jedná o manžela, manželku, mamu, otca, brata, sestru, babku, dedka či kamatára, kamarátku.

Skvelé darčeky pre mužov

Vybrať darček mužovi nie je vždy jednoduché. Preto pre Vás máme kopec tipov na darčeky pre manžela, priateľa, otca, dedka, brata alebo aj len kamaráta či kolegu.

Darčeky pre barberov a kaderníčky

Potrebujete nájsť darček pre Vášho blízkeho, ktorý sa stará o vlasy ? Či už je to barber, holič či kaderníčka, v našom výbere nájdete ten správny darček.

Home Office darčeky

V týchto časoch mnohí z nás pracujú z domáceho prostredia na počítačoch alebo notebookoch. Spríjemnite Vášmu oslávencovi tieto zdĺhavé dni pekným darčekom z nášho výberu !

Darčeky pre teenagerov

Chystáte sa na oslavu teenagera (pubertiaka) a neviete si poradiť aký darček mu kúpiť ? My Vám veľmi radi poradíme !

Tipy na fitness darčeky

Lámete si hlavu aký darček kúpiť niekomu kto rád cvičí alebo posilňuje ? Prichystali sme si pre Vás výber darčekov, ktoré Vášmu oslávencovi uľahčia jeho hobby ale dodajú aj relax po tvrdom tréningu.

Darčeky pre nadšencov áut

Ak hľadáte darček pre nadšenca automobilov, tak my Vám to uľahčíme! Z nášho výberu darčekých tipov určite vyberiete ten pravý pre Vášho oslávenca.

Darčeky pre učiteľov

Hľadáte ten správny darček pre učiteľa alebo učiteľku? Učitelia nás sprevádzajú dlhou časťou nášho života a veľa nás naučia, preto im doprajte hocijaký pekný darček z nášho výberu!

Darčeky pre programátora

Neviete čo kúpiť programátorovi ? Pripravili sme si pre Vás list darčekov pre programátorov, ktoré im pomôžu, spríjemnia a zjednodušia prácu.

Tipy na osviežujúce letné darčeky

S horúcimi letnými dňami sa menia aj preferencie darčekov, preto sme si pre Vás pripravili výber tých najlepších letných potešení.

Správny darček na Deň Otcov

Deň Otcov sa oslavuje každý rok tretiu júnovú nedeľu. Pre túto príležitosť sme pre Vás pripravili zopár tipov na darček pre otcov a dedkov, ktorými ich potešíte.

Aký darček darovať na Deň Detí?

1. jún je deň, na ktorý sa teší snáď každé jedno dieťa - Medzinárodný deň detí.  Obyčajná čokoládka, cukríky či malá hračka rozžiari každé detské oči. Čas strávený spoločne na výlete či piknik v prírode urobia Vašim ratolestiam z obyčajného dňa možno aj zážitok na celý život.

Najlepšie darčeky na Deň matiek

Deň matiek sa tak ako každý rok oslavuje druhú májovú nedeľu. V prípade, ak neviete aký darček darovať svojej mame či babke, máme pre Vás zopár tipov na darčeky, ktorými im môžete prejaviť vďaku a lásku.Deň matiek sa tak ako každý rok oslavuje druhú májovú nedeľu. V prípade, ak neviete aký darček darovať svojej mame či babke, máme pre Vás zopár tipov na darčeky, ktorými im môžete prejaviť vďaku a lásku.

Darčeky počas karantény

Sedíte doma v karanténe a Váš blízky má narodeniny, meniny alebo nejaký iný sviatok? To, že ho nemôžete osobne navštíviť, potriasť mu rukou a niečo mu darovať ešte neznamená, že ho nemôžete obdarovať. Pripravili sme pre Vás niekoľko tipov na darček, ktorým potešíte oslávenca aj v týchto ťažkých časoch.

Tipy na darčeky našim milovaným ženám k MDŽ

Manželka, priateľka, sestra, mama, babka či kamarátka, všetky ženy si zaslúžia hýčkanie a opateru. A hlavne na medzinárodný deň žien. Preto máme pre Vás balík tipov na darčeky.

Buďte ultimátny Secret Santa s našími tipmi na darček

Predvianočný zhon v práci je čoraz väčší s blížiacimi sa sviatkami. Zároveň sa však začína aj obdobie vianočných večierkov. V rámci vianočného večierka či posedenia nesmie chýbať Secret Santa. V tomto blogu nájdete niekoľko tipov na darček pre kolegu či kolegyňu.